Як авторизуватися в Армія+ та отримати доступ до застосунку – інструкція від Міноборони
Загальна кількість авторизованих військових близько 800 000. Втім все ще виникають ситуації, коли захисники та захисниці не можуть увійти в Армія+
Міністерство оборони підготувало оновлену інструкцію із самостійної актуалізації даних у застосунку Армія+, що дозволить не відвідувати ТЦК і розв’язати питання неуспішної авторизації.
У розроблений Міністерством оборони для військовослужбовців мобільний застосунок Армія+ щоденно заходять тисячі користувачів. Загальна ж кількість авторизованих військових близько 800 000. Втім все ще виникають ситуації, коли захисники та захисниці не можуть увійти в Армія+.
Найголовніша причина, чому так трапляється – ТЦК та СП міг не оновити дані і лишити ваш обліковий статус як «військовозобов’язаний». Це блокує авторизацію. Хороша новина – вам не треба їхати в ТЦК.
Міноборони підготувало оновлену інструкцію.
Вона допомагає у 80% випадків неуспішної авторизації. Діліться з побратимами чи посестрами, у яких не виходить.
У відомстві зазначили, якщо військовослужбовець проходить службу менш як два місяці, оновлення даних методами нижче може не спрацювати.
Варіант 1. Зайдіть в застосунок Резерв+ та подайте запит на виправлення даних
На головному екрані натисніть «Меню» – «Виправити дані онлайн» – «Я вже військовий», заповніть заявку і подайте її.
Важливо: оберіть саме той ТЦК, через який ви мобілізувалися. Якщо ви пішли безпосередньо до частини, а не через ТЦК, то оберіть ТЦК за місцем реєстрації.
Заявку опрацюють за 24 години. Після цього зайдіть в Резерв+. На військовому електронному документі має відображатися сіра стрічка «Знято», а в підставі зняття має бути написано «військовослужбовець». Після цього можна повторно авторизуватися в Армія+.
Детальніше про цей метод.
Варіант 2. Видаліть та повторно встановіть Армія+ та подайте запит на уточнення даних
Цим шляхом ви можете скористатися, якщо попередній варіант із Резерв+ не спрацював. Або при спробі виправити дані онлайн в Резерв+ ви бачите екран «Немає доступних категорій». Тоді при авторизації в Армія+ обираєте пункт «Я точно чинний військовий» і заповнюєте заявку.
Важливо: як і у випадку з Резерв+, оберіть саме той ТЦК, через який ви мобілізувалися. Якщо ви пішли безпосередньо до частини, а не через ТЦК, то оберіть ТЦК за місцем реєстрації.
Заявку опрацюють за 48 годин. Після цього зайдіть в Армія+. Якщо нічого не змінилося, необхідно відкликати заявку і подати її ще раз.
Детальніше про цей метод.
Варіант 3. Подайте звернення в стройову військової частини
Цим шляхом ви можете скористатися, якщо попередні два варіанти з Резерв+ та Армія+ не спрацювали. Зверніться до стройової та попросіть підготувати список військових для оновлення даних. Вони мають відправити його по СЕДО до вашого ТЦК та СП. Форму звернення можна знайти тут.
18 травня набрав чинності Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку»
- Міноборони спільно з Міністерством охорони здоров’я, Мінцифри та громадськими організаціями розробили зміни до законодавства, які дозволяють спростити процеси, пов’язані з проходженням військово-лікарської комісії (ВЛК) для поранених військовослужбовців ЗСУ та Міноборони.
- Фахівці ДПС нагадали, за які землі не сплачується плата за землю під час воєнного стану.
- Воєнний стан кардинально вплинув на всі сфери життя українців, включно з трудовою діяльністю. Коротко і доступно про те, що Закон України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» (№ 2136) змінив для роботодавців і працівників України, які працюють за трудовим договором, нагадали у Держпраці.
- 18 травня у газеті “Голос Україна” опублікували Закон “Про внесення змін до Кримінального, Кримінального процесуального кодексів України та інших законодавчих актів України щодо запровадження інституту умовно-дострокового звільнення осіб від відбування покарання для безпосередньої їх участі в обороні країни, захисті її незалежності та територіальної цілісності”.