Про ЦДЗУ

14 Листопада, 2023 в 12:30

ГО “Центр дослідження законодавства України” є об’єднанням фахівців, мета яких напрацювання та адвокація законодавчих ініціатив, спрямованих на покращення стійкості демократії і верховенства права, захищеності громадян та бізнесу перед державою та збереження конституційного ладу.

Організація власними силами та у взаємодії з представниками громадянського суспільства і експертних спільнот провадить моніторинг діяльності субʼєктів законодавчої ініціативи та осіб, що здійснюють вплив на формування законодавства, державної політики та їх реалізацію.

Ключовими напрямками роботи організації є:

  • моніторинг дотримання прав людини і основоположних свобод у сфері взаємодії людини та держави;
  • аналіз норм чинного законодавства та законодавчих ініціатив, формування пропозицій щодо вдосконалення системи національного законодавства України;
  • формування та реалізація стійких стратегій розвитку національного законодавства.

Засновники організації:

  • Катерина Рошук
    Політологиня. Співвласниця та СЕО інформаційного агентства Букви (2016-2023 рік), з 2023 року власниця та СЕО онлайн-медіа Букви (https://bukvy.org/). У 2015 році заснувала агенцію з управління репутацією Reputatin agency (https://reputationagency.com.ua/), яка спеціалізується на створенні та захисті репутації.
  • Назар Чорний
    Фахівець у галузі права (Національний університет “Національна юридична академія України імені Ярослава Мудрого”, 2008-2013 ), адвокат, керівник юридичного напрямку інформаційного агентства Букви (2021-2023), з 2023 року керівник юридичного напрямку онлайн-медіа Букви.