Громадська організація “Центр дослідження законодавства України” розпочала діяльність

1 Грудня, 2023 в 14:19

1 грудня 2023 року розпочала роботу Громадська організація “Центр дослідження законодавства України. Центром опубліковано аналіз обов’язкових юридичних передумов та підстав для проведення законних виборів президента та Верховної Ради в Україні під час воєнного стану до відновлення територіальної цілісності України та усунення загрози нападу чи небезпеки незалежності України.

ГО зосередиться на розробці та адвокації законодавчих ініціатив, спрямованих на покращення стійкості демократії і верховенства права, захищеності громадян та бізнесу перед державою та збереження конституційного ладу в Україні.

Для здійснення зазначеної мети, члени організації використовують власний досвід та ресурси, а також залучатимуть представників громадянського суспільства і експертних спільнот для проведення моніторингу діяльності субʼєктів законодавчої ініціативи та осіб, що здійснюють вплив на формування законодавства, державної політики та їх реалізацію. Організація працює на основі принципів прозорості, обʼєктивності та відкритості.

Основними напрямами роботи організації є моніторинг дотримання прав людини й основних свобод у сфері взаємодії людини та держави, аналіз норм чинного законодавства та законодавчих ініціатив, формування пропозицій щодо вдосконалення системи національного законодавства України, а також формування та реалізація стійких стратегій розвитку національного законодавства.

ГО «Центр дослідження законодавства України» прагне до налагодження діалогу між владою та громадянським суспільством, всебічного залучення громадськості до участі в державотворенні.

Організація прагне до поліпшення якості законотворчого процесу та зміцнення України як правової та демократичної держави.

Сайт ГО «Центр дослідження законодавства України: https://ualaw.org/

Засновниками громадської організації “Центр дослідження законодавства України” є: Катерина Рошук – політологиня, співвласниця та СЕО інформаційного агентства Букви (2016-2023), власниця та СЕО онлайн-медіа Букви (з 2023 року), а також агенції з управління репутацією Reputation agency (заснована у 2015 році), яка спеціалізується на створенні та захисті репутації; та Назар Чорний – фахівець у галузі права, адвокат, керівник юридичного напрямку інформаційного агентства Букви (2021-2023), з 2023 року керівник юридичного напрямку онлайн-медіа Букви.