Дізнатись про наявні виконавчі провадження: роз’яснення

5 Вересня, 2024 в 08:45

Якщо щодо Вас не відкрито виконавчих проваджень – у вкладці буде зазначено, що виконавчі провадження щодо Вас сплачені або відсутні

Центральне міжрегіональне управління Міністерства юстиції м. Київ нагадало, як дізнатись про наявні виконавчі провадження.

Перевірити наявність виконавчих проваджень щодо себе можна просто у додатку «Дія».

Робіть це у три кроки:

  • завантажуєте додаток на мобільний;
  • проходите ідентифікацію особи;
  • переходите у меню «Послуги» вкладка «Виконавчі провадження».

Якщо щодо Вас не відкрито виконавчих проваджень – у вкладці буде зазначено, що виконавчі провадження щодо Вас сплачені або відсутні. Статус виконавчого провадження «Відкрито» – це означає, що виконавцем винесено постанову про відкриття виконавчого провадження та можуть бути розпочаті дії з примусового стягнення вашого боргу.

Наприклад, звернення щодо стягнення заробітної плати, блокування карткових рахунків чи накладення обтяження на майно.

Статус «Примусове стягнення» означає, що виконавець розпочав дії з примусового стягнення вашого боргу.

Статус «Чекає на зарахування» означає, що після сплати заборгованості платіж проходить через Державну казначейську службу України та опрацьовується виконавцем. Це може зайняти кілька днів. Після зарахування платежу статус провадження зміниться на «Закрито».

Статус «Потребує уточнення» з’являється, коли у провадженні вказана сума до оплати «0» або зі знаком «-».

Статус «Зупинене провадження» означає, що дії виконавців щодо такого провадження зупинені.

Закриті провадження можуть мати один із 3 статусів:

– «завершено» – коли виконавчий документ повертається стягувачу з підстав, передбачених законом України «Про виконавче провадження»;

– «постанову скасовано» – у випадку скасування постанови про відкриття виконавчого провадження у судовому порядку;

– «закінчено» або «закрито» – означає, що боржник виконав всі дії за виконавчим провадженням.

Також доступний відкритий Єдиний реєстр боржників, де у не жимі реального часу можна перевірити інформацію щодо себе чи інших боржників. Єдиний реєстр боржників – це систематизована база даних про боржників, що є складовою автоматизованої системи виконавчого провадження та ведеться, щоб кожен у режимі реального часу міг отримати інформацію про невиконані майнові зобов’язання боржників.

Окрім цього, щодо отримання інформації стосовно відкриття виконавчого провадження можна звернутись до відділу ДВС в який пред’явлено виконавчий лист.

Додатково зазначається, у разів якщо Ви сторона виконавчого провадження (Стягувач чи Боржник) – копію постанови про відкриття виконавчого провадження буде надіслано для відома за адресою, яка зазначена у виконавчому документі.

  • Досвід професійної діяльності адвоката, котрий здійснював таку діяльність до набрання чинності законом «Про адвокатуру» від 19.12.1992 № 2887-XII, підтверджується належно засвідченою копією рішення про прийом у члени колегії адвокатів.
  • Докази є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги й заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи. (ч. 1 ст. 76 ЦПК України).
  • Відвід у кримінальному процесі – це усунення учасників кримінального процесу від участі у справі за заявою сторони, прокурора (або за власною ініціативою того, хто відводиться — самовідвід) за наявності передбачених процесуальним законом обставин, що викликають сумнів у їх неупередженості.
  • Виконавче провадження в Україні — виконання рішень судів та інших органів (посадових осіб), що підлягають примусовому виконанню у разі невиконання їх у добровільному порядку.